Oprava laku

Škrábance na autě mohou být způsobeny mnoha různými věcmi. Nehody, vandalismus, naše vlastní nešikovnost, špatné parkování, neopatrnost našich dětí a další nehody jsou příčinou poškrábání a oděrků na laku vašeho auta. I když škrábance zhoršují vzhled vašeho vozu.

Proto, nabízíme profesionální renovace autolaků.

Jedná se o skutečné odstranění škrábanců a vyhlazení laku do maximálního lesku. Nejde o maskování ani o efekt, který časem vymizí. Životnost takové renovace je tedy stejná jako by bylo auto úplně nové. Závisí na tom, jak se o něj bude majitel starat (žádná myčka, vhodné ruční mytí, atd.).

S použitím nejkvalitnějších moderních technologií provedeme nejprve úplnou dekontaminaci laku a přípravu na leštění.

Poté ve třech stupních strojního leštění zbavíme karoserii Vašeho vozu škrábanců a vrátíme ji maximální lesk.

Následnou korekcí laku dokážeme opravit hrubší nedokonalosti, jako jsou hluboké škrábance nebo lak odprýskaný od kamínků. Korekční lahvička, s barvou (prestižní značky v oblasti autolaků Glasurit) namíchanou přesně podle kódu barvy karoserie, zákazníkovi zůstává.

Nakonec vše uzavřeme ruční aplikací ochranného leštícího profi vosku, který chrání lak před vnějšími vlivy. Na povrchu laku nezůstává voda a je odolnější vůči poškození.

Při předání vozu doporučíme zákazníkovi vhodnou péči o lak, aby vydržel stále jako nový.

Maximální péči dostanou veškeré lakované části Vašeho vozu. Výsledkem je perfektní vzhled, který vůz měl, když poprvé vyjel z výroby. V mnoha případech je lesk povrchu dokonce ještě vyšší, než když byl vůz úplně nový.

Do naší hlavní nabídky patří také renovace povrchu světlometů.

Pokročilými technologiemi vrátíme zašlým, či poškrábaným světlometům původní vzhled a čirost. Výrazným způsobem se tak zvýší jejich svítivost. Celkový vzhled vozu je tak rázem na jiné úrovni.

Renovací zašlých světel předejdete také problémům na technických kontrolách či s policisty kvůli nízké svítivosti.