LPG

LPG přestavby nás baví!

LPG přestavby? Zjistěte, možnosti přestavět Vaše auto na LPG právě s námi, nebo s některým z našich partnerů! Přinášíme Vám komplex informací bez zbytečných superlativů typu „nejlepší, nejlevnější“ atd.

Nejsme velká firma, která má potřebu neustále zvyšovat tržby za každou cenu. Nemáme ambice spolykat konkurenci. S některou dokonce dlouhodobě dobře spolupracujeme. Jsme nadšenci, které pohltila problematika alternativních pohonů na plyn.

I v ojedinělých případech, kdy se něco nedaří, normálně zvedáme telefony a stavíme se k problému čelem. Záleží nám, aby byl zákazník se svým autem na plyn vždy spokojen.

Technický vývoj a certifikáty

Trvale investujeme do vývoje i rozvoje technického  vybavení, nových produktů a našich odborných znalostí a vědomostí nejen z oblasti alternativních pohonů jako takových, ale také do diagnostiky moderních emisních systémů automobilů obecně.

Jako malá firma jsme k údivu konkurence držiteli typových schválení i evropské homologace podle předpisu  R115. Zastupujeme také řadu významných evropských výrobců systémů LPG a také montážního a spotřebního materiálu.

Specializujeme se také mj. na montáž LPG pro motory TSI.