Servis

Pneuservis

Pneumatiky jsou jednou z nejdůležitějších součástí automobilu. Právě ony rozhodují o tom jak kvalitně a především bezpečně se bude naše auto chovat. Jsou to jediné, co pojí auto (a potažmo i nás) s vozovkou. Proto je třeba jim věnovat důkladnou a pravidelnou péči.

Autoservis

V Našem, autoservisu, nejen že opravíme a vyměníme díly na Vašem vozidle. To zvládne každý zkušený mechanik. Ale v našem autoservisu zjistíme příčinu závady, aby se tato porucha již brzo neopakovala. Opravujeme a diagnostikujeme závady nejen na osobních vozidlech, ale i na užitkových.

Geometrie

Seřízení geometrie a také sbíhavosti kol spočívá v seřízení úhlu náklonu kol tak, aby se jednotlivé pneumatiky co nejméně sjížděly. Geometrie kol je rovněž zásadní pro celkovou stabilitu vašeho vozu. Seřízení geometrie kol se provádí při každé výměně letních a zimních pneumatik, doporučuje se ovšem i po kontaktu s terénní nerovností, jako je například najetí na obrubník, do výmolu aj. Správný náklon kol by se měl z ekonomických i bezpečnostních důvodů kontrolovat minimálně jedenkrát ročně.

Klimatizace

Jak často je potřeba čistit klimatizaci v autě? Klimatizaci je optimální čistit 2x za rok, minimálně však jednou ročně. Mnoho lidí však s klimatizací do servisu zajde, až když pocítí při jejím puštění zápach nebo nefunguje vůbec. Nepročištěná klimatizace může do interiéru auta vypouštět až 7-krát více bakterií než se běžně ve vzduchu nachází.

Montáž tažných zařízení

Provádíme odbornou montáž tažného zařízení dle platných norem a předpisů.

Stříkání podvozku s dutinami

Nabízíme vám profesionální ošetření podvozku karoserie vašeho vozu a ošetření dutin.